Przegląd EasyTools

W tym materiale znajdziesz przegląd wszystkich narzędzi, które stworzyliśmy, w postaci krótkich lekcji. Każde nowe narzędzie, które dodajemy, będzie miało swoją kolejną lekcję a te, które wymagają szerszego wyjaśnienia - także swoje własne kursy.

Czego się nauczysz?

 • Podstawowej konfiguracji każdego z narzędzi
 • Dowie się jakie są możliwości każdego z narzędzi
 • Jak działają panele narzędzi EasyTools
 • Jaką wartość wnoszą narzędzia do Twojego projektu

Program

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Opis

EasyCart - koszyk i bramka płatności no-code
W ramach EasyCart szybko stworzysz linki płatności i rozpoczniesz sprzedaż cyfrowych produktów. Ale to jeszcze nie wszystko! EasyCart ochroni zawartość Twoich podstron, pozwoli wystawiać faktury i wysyłać automatycznie maile transakcyjne i wiele, wiele więcej.

EasyLove - Wygeneruj ścianę miłości!
EasyLove to generator "Ściany Miłości" na której Twoi klienci mogą umieścić swoje opinie a Ty łatwo dodasz je do swojej strony www czy newslettera. Możesz utworzyć wiele ścian i dostosować każdą z nich do swoich produktów czy nawet konkretnych kampanii marketingowych.

EasyLMS - Stwórz platformę z kursami
W ramach EasyLMS stworzysz swoją własną platformę z kursami wideo, w oparciu o Webflow. Jest automatycznie połączona z EasyCart, co oznacza, że użytkownicy mogą korzystać z Twoich kursów płacąc za nie jednorazowo lub w abonamencie. EasyCart zajmie się też odblokowaniem dostępu dla odpowiednich osób a samo Webflow sprawi, że możesz stworzyć dowolną, customową platformę.

EasyLegal - Stwórz politykę prywatności, stopkę i regulamin
EasyLegal to generator Regulaminu i Polityki Prywatności niezbędnych przy prowadzeniu działalności w Internecie i sprzedaży produktów online. Prosty kreator pozwoli Ci dostosować dokumenty oraz wygeneruje dla Ciebie gotowy kod i linki do umieszczenia na Twojej stronie.

EasyTimer - Stwórz własny licznik do maila
EasyTimer to generator zegarów, które możesz dodać do swojej strony Internetowej a nawet wiadomości e-mail. Zegary mogą odmierzać czas do wydarzenia online, kolejnej wysyłki newslettera czy końca promocji.

Dla kogo jest ten kurs?

To kurs podstawowy dla osób, które chcą "z lotu ptaka", ale na praktycznych przykładach dowiedzieć się, jak działają narzędzia EasyTools i jak mogą im pomóc w prowadzeniu internetowych projeków.

Najczęściej zadawane pytania

No items found.

Autor

Autorzy

Grzegorz Róg
Grzegorz Róg

Jeden z co-founderów easytools, seryjny przedsiębiorca skupiony na UI oraz UX a także dawaniu wartości użytkownikom. Tworzy szereg inicjatyw wspierających twórców, jak BRAVE, eduweb.pl, systemflow.co oraz easycart.pl

Recenzje

Mateusz Wierzbicki
star
star
star
star
star

Świetny kurs, kompleksowo porusza zagadnienia EasyLMS, pokazuje na przykładach, jak łatwe jest wdrożenie swojego własnego systemu tego typu!

Mateusz Wierzbicki

Wszystkie EasyTools

Przegląd EasyTools

Promocja trwa jeszcze:
0
 d
0
h
0
m
0
s
0
Kupuję ten kurs za
0

Bezpieczna płatność z easycart

Odbieram ten kurs bezpłatnie

Aby oglądać, odbierz produkt za 0zł przez EasyCart

Kupuję w abonamencie za

Bezpieczna płatność z easycart

 • school
  6
   lekcji
 • watch_later
  Czas trwania to 
  45 minut
 • bar_chart
  Poziom: 
  Podstawowy
 • download
  Pliki do pobrania
 • mode
  Zadania
 • verified_user
  Certyfikat ukończenia