Pierwsze kroki z EasyLMS

Ten kurs wprowadzi Cię w zagadnienia związane z instalacją i postawieniem Twojej pierwszej instancji EasyLMS na Webflow. Dowiesz się jak uzupełnić CMS oraz dodać produkty - kursy, które dostępne będą po zakupie lub bezpłatnie.

Czego się nauczysz?

 • Czym jest EasyLMS i jak z niego korzystać
 • Jak pracować z EasyLMS w Webflow
 • Jak stworzyć swój pierwszy płatny kurs
 • Jakie są możliwości EasyLMS
 • Jak przygotować pierwsze proste automatyzacje

Program

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Opis

Czym jest EasyLMS
Dowiesz się tego, czym jest nasz LMS i dlaczego różni się od istniejących rozwiązań. Zobaczysz, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie i ocenisz jego mocne i słabsze strony.
Podstawowa konfiguracja LMS
Pokażemy Ci jak opublikować LMS w ramach konta Webflow, wykupić plan, podpiąć domenę i skonfigurować analitykę. To ważne czynności, które wykonasz samodzielnie w pół godziny.
Praca z CMS
Dowiesz się, jak z pomocą Webflow pracować z CMS, czy to w trybie Designer, czy w wygodnym Edytorze, który pozwala kilku osobom współtworzyć i zarządzać Twoim systemem.
Uzupełnianie CMS
Przejdziemy przez strukturę CMS, gdzie nauczysz się jak wypełniać dane kursów, lekcji, wydarzeń, dodawać posty na blogu i wiele więcej. Zobaczysz, że jest to niezwykle intuicyjny proces.
Rozszerzanie LMS i Automatyzacje
W bardziej zaawansowanych lekcjach przygotujemy nasze pierwsze automatyzacje. Dowiesz się między innymi, jak zapisywać osoby na Twój newsletter, wydarzenia live oraz jak stworzyć prosty CRM z klientami i zakupami.
Inspiracja do zaawansowanych Automatyzacji
Pomówimy też o tym, jak tworząc zaawansowane automatyzacje można przygotować system notyfikacji użytkowników czy zarządzać CMS przez arkusz kalkulacyjny w Airtable. Te wszystkie zaawansowane elementy możesz zlecić nam w ramach usług wdrożeniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dla osób początkujących, które chcą stworzyć i sprzedawać swój własny kurs, a przy tym nie chcą iść na kompromisy, które oferują gotowe systemy LMS. Nie jest wymagana wiedza z programowania, ponieważ wszystko wykonamy no-code. Jeśli masz doświadczenie w Webflow i tworzeniu WWW, będzie to dodatkowy atut, ale nie jest warunkiem koniecznym do korzystania z kursu.

Najczęściej zadawane pytania

No items found.

Autor

Autorzy

Grzegorz Róg
Grzegorz Róg

Jeden z co-founderów easytools, seryjny przedsiębiorca skupiony na UI oraz UX a także dawaniu wartości użytkownikom. Tworzy szereg inicjatyw wspierających twórców, jak BRAVE, eduweb.pl, systemflow.co oraz easycart.pl

Recenzje

Mateusz Wierzbicki
star
star
star
star
star

Świetny kurs, kompleksowo porusza zagadnienia EasyLMS, pokazuje na przykładach, jak łatwe jest wdrożenie swojego własnego systemu tego typu!

Mateusz Wierzbicki

EasyLMS

Pierwsze kroki z EasyLMS

Promocja trwa jeszcze:
0
 d
0
h
0
m
0
s
0
Kupuję ten kurs za
0

Bezpieczna płatność z easycart

Odbieram ten kurs bezpłatnie

Aby oglądać, odbierz produkt za 0zł przez EasyCart

Kupuję w abonamencie za

Bezpieczna płatność z easycart

 • school
  27
   lekcji
 • watch_later
  Czas trwania to 
  3 godziny 58 minut
 • bar_chart
  Poziom: 
  Podstawowy
 • download
  Pliki do pobrania
 • mode
  Zadania
 • verified_user
  Certyfikat ukończenia